poniedziałek, 24 maja 2010

'Mięśniak vs Tłuścik'..

No i wreszcie ktoś utarł nosa Pudzianowi..jeden góra mięśni, drugi góra tłuszczyku..i jednak okazało się, że sama siła i metoda 'bij zabij' nie wystarczy, ważna jest jeszcze technika i doświadczenie..jak tak dalej będzie to z Pudziana zostanie tylko nazwisko i kasa, jak z Gołoty ;)..
W sobotę rano było ładne słoneczko, już się przygotowywałem do koszenia, jak za oknem zaczęło padać..pół godzinki popadało i wszystko zmoczyło, potem jeszcze grzmiało naokoło..dopiero pod wieczór udało się pokosić i 'wypalić zbiorniczek' :)..już połowa terenu skoszona, końca nie widać :D..
Kwitnący Bez i Złotlin Japoński..


Znalazłem w trawach Storczyk Plamisty, i sobie przesadziłem pod chatkę :)..a obok piękny rododendron, z przycupniętą z przodu małą jeszcze, ale kilkuletnią już sosną Limbą ;)..Siewki ogórków, pomidorów nic nie podrosły przez te 2 tygodnie, z braku słońca pewnie, nawet groszek nic nie poszedł w górę. A z posianych 18 nasion szałwii białej wykiełkowało 0, czyli null :/, lekarskiej trochę wykiełkowało :)..

Poddałem renowacji gipsowe popiersie Indianina, tzn. 'zaszpachlowałem' ubytek na czole, zrobiłem mieszankę kleju poxipol z gipsem ;)..potem trzeba będzie pomalować..

4 komentarze:

Mirelka pisze...

Byłam w szoku, gdy zobaczyłam, ze napisał do mnie facet :) Wielkie dzięki za odwiedzinki. Chciałam tylko powiedzieć, ze ogrodu zazdroszczę, bo piękny jest. Na niektórych zdjątkach zauważyłam kawałeczek Twojej chatki, muszę przejrzeć Twojego blogasa, bo może gdzieś odsłaniasz cały domek, a zapowiada się cudnie :) Pozdrawiam i w 100% zgadzam się z tym iż głupota ludzka nie zna granic, mówię o stawianiu domów na terenach zalewowych

Asia i Wojtek pisze...

Zieleń za Twoim oknem urokliwa wielce. U nas pada niemal bez przerwy i zaczynamy ciut zarastać, bo nawet kosić nie ma kiedy. A z nasionami jeszcze zaczekaj. Marchew kiełkowała...półtora miesiąca. Dopiero wczoraj pokazała zielone czubki z ziemi.
Pozdrawiamy serdecznie!

Grey Wolf pisze...

dobrze, że nie zemdlałaś ;p..nom trzeba będzie dać i całą chatkę przy okazji ;)..najlepiej jak przyroda 'wchodzi' przez okno :)..ciekawe czy w tym roku będzie jakiś tydzień bez deszczu..

Shayneen pisze...

Z każdym dniem piękniej u Ciebie :)